Re: LUMBALE KANAALSTENOSE

#24
Ik ben 53 j en ik heb vier weken geleden een lumbale laminectomie gehad. Zeer tevreden!! Pijn in benen volledig weg. Ik heb lang geaarzeld, maar na fysio en aantal infiltraties en denervaties, alsook zware pijnstillers de stap gewaagd en het was de goede keuze.

Re: LUMBALE KANAALSTENOSE

#25
Ja het zal echt even duren ik kon ook niet liggen zitten of staan . Steeds wat afwisselen . Om na bellen besloten toch geen zwaardere pijnstilling te nemen en Naproxen te vervangen. Ik kon daar niet tegen. Zou dat ook in jou geval kunnen zijn ?
Ik heb paracetamol spiegel en ibuprofen 2/ gedaan. Pas na 6 weken ging t wat beter eigenlijk. Nu week 10 en nog niet hersteld maar op de goede weg

Re: LUMBALE KANAALSTENOSE

#26
Heb in oktober 2023 een stenose operatie gehad, na 1,5 begon de pijn weer terug te komen , mri scan gehad en weer een operatie ondergaan op 7 november 2025. Chirurg heeft op l5 zover als het kon ruimte gemaakt. Na 4 weken rust komt de pijn weer terug kan op dit moment 300 meter lopen en dan komt de ondraaglijke pijn weer terug, slik nu pregabaline 75 mg wat de pijn enigszins dragelijk maakt ,ben bang dat ik weer een operatie moet ondergaan en dan het vast zetten van de ruggenwervels .Daarbij heb ik na de operatie erectie stoornissen gekregen ,zijn er misschien personen die dit ook gekregen hebben na een stenose operatie ,en het zelfde probleem gehad hebben als ik.

Re: LUMBALE KANAALSTENOSE

#27
Hallo, bij mij is aangetoond een absolute kanaalstenose l4-l5. Nu zij mijn klachten voornamelijk bilpijn, pijn achterkant been, heel veel krampen en moeite met poepen. Daar lees ik niets over, zijn er wel mensen die geopereerd zijn en ook deze klachten hadden? Ik sta nu op wachtlijst

Re: LUMBALE KANAALSTENOSE

#28
Hallo heb eigenlijk de zelfde problemen pijn in de bil en me been ben al 2 keer geopereerd , maar wat je opnoemt de krampen ( kan bij mezelf niet beschrijven wat voor pijn het is)dat is normaal , maar moeite met poepen kan omdat de zenuwen bekneld zijn, en kan soms invloed hebben op de zenuwen die de darmenen rectum aansturen . Zou zeggen succes met de operatie.

Re: LUMBALE KANAALSTENOSE

#29
Goedeavond,
Ik loop inmiddels al bijna 3 jaar met heftige pijn in onderrug. Neuroloog gaf aan geen hernia en moest maar nde fysio. Zo n jaar geklungeld en kwam ik bij de pijnpoli. Kreeg zenuwblokkades, maar ook dat werkte niet. Steeds meer pijn bij zitten, alsof je n mes in rug krijgt, lopen ook moeizaam. Liggen, alles doet pijn. Uiteindelijk 3 jaar verder, 3 neurologen, pijnpoli, en nu bij orthopeed, die zegt, jij hebt een wervelkanaal stenose l4 l5 en kan een blokje tussen geplaatst. Spondylodese heet dat. Nu heb ik ook bij Hernia weg in Keulen een 2nd opinion aangevraagd, maar de verzekering wil niet betalen. Hoor erg goeie verhalen over hun en specialisten in hernia's en stenoses. Misschien ook n idee voor jullie? Ik slik inmiddels tramadol, pregabaline, soms oxyvogon, voel me net n junk soms. Al die troep en toch de pijn. Ik hoor vlgnde week wat wel en niet kan. Ben nooit onder narcose geweest en vind het ook eng. Temeer omdat ook longpatient ben. Iemand al eens onder narcose geweest? Sterkte allemaal met de pijn, tis niet uit te leggen aan n buitenstaander, daarom blij dat ik dit vond😇