Beste allen, hi Onno,
Ik ben blij dat je gestart bent met berichten over TSS. Ik lees dat jij en anderen veel mensen pijn ervaren en dat het veel invloed heeft op je mentale gesteldheid.
Ik ervaar dat ook. Ik heb echter geen pijn maar wel een continu drukkend gevoel, doof en tintelingen in mijn voet. Met name voetzool, hiel en tenen. Mijn kuit is ook altijd stijf en gespannen. Lopen lukt wel maar die prikkelingen en constante drukkende gevoel maken mij wel gek. Bij is is de diagnose TSS nog niet gesteld. Op Echo valt geen beklemming te zien, emg wijst uit dat mijn zenuwen motorisch goed werken. Toch denk ik zelf aan TSS.
Het is plotseling ontstaan na een schaatstocht van 200 km. Het is alleen links en ik heb een beetje een platvoet.
Ik ben geopereerd aan het compartiment syndroom, ik heb injecties bij de fibulakop gehad en ook in mijn rug bij L5 maar dit helpt allemaal niets.
Zijn er mensen met eenzelfde klachtenpatroon. Geen pijn wel veel ongemak?
Ik ben op zoek naar specialisten die juiste diagnose kunnen stellen.
Rechtstreeks contact mag ook
s.arkenbout@gmail.com
Ben jij al verder gekomen Onno?