BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[flash] staat UIT
[url] staat AAN
Smilies staan UIT

Voorafgaande berichten

Bevestigingscode:

Om geautomatiseerde registraties te voorkomen, vragen wij je om onderstaande uitdaging op te lossen.


Re: Haglundse Exostose

Zelf heb ik ook last van een Haglundse extose. Ik heb een product ontwikkelt waardoor ik weer fijn harde schoenen aan kan doen. Ik ben benieuwd of ik hier andere mensen ook mee kan helpen. Heeft iemand interesse? Ik stuur het gratis op en benieuwd of het jou helpt.

Stuur me een berichtje via: jessevanhattum@hotmail.com

Groeten,
Jesse

Re: Haglundse Exostose

Beste M. De jong,

Wat vervelend van je klacht, helaas gaat dit stukje bot niet vanzelf weg. Vaak past het lichaam zich zo aan dat je er geen klachten meer aan hebt. Houdt je klachten dan is een operatie de enige optie.

Haglundse Exostose

Vraag over Haglundse Exostose. Ik heb daar nu ruim 2 jaar last van, wsl door knellende schoenen. Ik loop een paar x per week hard. Dat gaat oke, vooral in begin veel last. Kan dat uitstekende bot achter op mijn hiel vanzelf weg gaan? Of is daar altijd een operatie voor nodig?